Notify me when this app updates or price drops

Infringement Report

$0.99

About This App

LAST UPDATED:
Oct 04, 2009
CURRENT VERSION:
4.5
REQUIREMENTS:
Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.1 or later
APP SIZE:
11.76MB
APP SCORE:
Avg. score: 2.5
Rating: 0

Users who viewed this also viewed

Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/

TOTAL DOWNLOADS:
0
TECH SUPPORT:

Kids Math Fun~Second Grade /Tu Description

This is the Turkish version of Kids Math Fun~Second Grade. This is also available in English, Spanish, French, Portuguese, and Filipino.

Çocuklarımız iPhone ve iPod Touch gibi teknolojik yenilikleri çok seviyor. Biz de onların matematiği daha iyi öğrenmeleri ve bu konuda motive olmaları için hem evde hem de okulda kullanabilecekleri eğlenceli uygulamalar geliştirdik

Bu uygulama, ikinci sınıfa giden çocukların, 2 iki basamaklı sayıyı (0-99) “elde” özelliği olarak toplamalarına ve “borç alma ” ve negatif sayı olmaksızın çıkarmalarına, ve çarpım tablosundan 2, 5 ve 10 sayılarının çarpmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Çocuklar zaman sınırlaması olmaksızın yapacakları problem çözümleri ile güven kazanabilecek veya “Zamana Karşı ”’ seçeneğini seçerek belirli bir süre içinde kaç soruya cevap verebileceklerini test edebilecekler. Bu uyguluma başlangıçta 10 soru ve 60 saniyeye ayarlanmıştır, ancak bu değerler iPhone veya iTouch’ın “Ayarlar” bölümünden değiştirebilir.

Uygulamaları kullanan öğretmenlerden aldığımız yorumlardan yola çıkarak bir de “Zorlu Bölüm” özelliği ekledik. Bu özellik sayesinde çocuklar toplama ve çıkarma arasındaki ters ilişkiyi kullanarak matematik yeteneklerini daha da ilerletebileceklerdir. “Tekrar Dene” özelliği ise yanlış cevaplanan bir sorudan sonra problemi tekrar deneme şansı tanımaktadır.

“Puanları Göster” seçeneği, bütün normal ve “Zamana Karşı ” aktiviteleri içindeki en yüksek puanı göstermektedir.

Sağ üst köşedeki puan tablosu, kaç sorunun tamamlandığını ve toplam doğru ve yanlış cevap sayısını göstermektedir. Var olan grafikler gülen çocuk, oynayan çocuk, sağlıklı meyve ve sebzeler, bot ve binalardır.

“Toplam Pratik Problemleri” sayısı 5 ve100 arasında, “Zamana Karşı” süresi ise yarım ve 10 dakika arasında ayarlanabilir. “Yüksek Puanlar” “Yüksek Puanları Sil” düğmesi “ON” haline getirilip, uygulama tekrardan başlatılarak aktif hale getirilebilir. Yine öğretmenlerden ve ebeveynlerden aldığımız yorumlara dayanarak, bu ayarlar uygulamanın dışında, iPhone ve iPod Touch’ın “Ayarlar” seçeneği altında yer almaktadır.

Çeviriler için Ozan Karacagil'e teşekkür ederiz!

Show full descriptionLess description

Kids Math Fun~Second Grade /Tu Screenshots

User reviews of Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/

No reviews

Complete Your Review

0

Tag: Kids  Math  Fun~Second  Grade  /Turkish/  Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/ download, Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/ free download, Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/ 4.5 download, Kids Math Fun~Second Grade /Turkish/ 4.5 free download

Use Wish List to get notified when your favorite apps update and have a lower price.