Notify me when this app updates or price drops

Infringement Report

$0.99

About This App

LAST UPDATED:
Oct 04, 2009
CURRENT VERSION:
4.5
REQUIREMENTS:
Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.1 or later
APP SIZE:
11.77MB
APP SCORE:
Avg. score: 1
Rating: 1

Users who viewed this also viewed

Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/

TOTAL DOWNLOADS:
2
TECH SUPPORT:

Kids Math Fun~Fourth Grade /Tu Description

Our kids LOVE the iPhone and iPod Touch! So, we are developing fun applications that stimulate and inspire children to learn and practice math both at home and at school.

Çocuklarımız iPhone ve iPod Touch gibi teknolojik yenilikleri çok seviyor. Biz de onların matematiği daha iyi öğrenmeleri ve bu konuda motive olmaları için hem evde hem de okulda kullanabilecekleri eğlenceli uygulamalar geliştirdik

Bu uygulama, dördüncü sınıfa giden çocukların, 2 ondalıklı (0,1-9,9) sayı ile toplama ve çıkarma (çıkarma işleminde negatif sayı olmaksızın) yapmalarına; 1 ile 25 arasındaki 2 basamaklı bir sayı ile tek basamaklı (1-9) bir sayıyı çarpmalarına ve 1 ile 225 arasındaki bir sayının 1 ile 15 arasındaki bir sayıya tam olarak bölmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Çocuklar zaman sınırlaması olmaksızın yapacakları problem çözümleri ile güven kazanabilecek veya “Zamana Karşı ”’ seçeneğini seçerek belirli bir süre içinde kaç soruya cevap verebileceklerini test edebilecekler. Bu uyguluma başlangıçta 10 soru ve 60 saniyeye ayarlanmıştır, ancak bu değerler iPhone veya iTouch’ın “Ayarlar” bölümünden değiştirebilir.

Uygulamaları kullanan öğretmenlerden aldığımız yorumlardan yola çıkarak bir de “Zorlu Bölüm” özelliği ekledik. Bu özellik sayesinde çocuklar toplama ve çıkarma arasındaki ters ilişkiyi kullanarak matematik yeteneklerini daha da ilerletebileceklerdir. “Tekrar Dene” özelliği ise yanlış cevaplanan bir sorudan sonra problemi tekrar deneme şansı tanımaktadır.

“Puanları Göster” seçeneği, bütün normal ve “Zamana Karşı ” aktiviteleri içindeki en yüksek puanı göstermektedir.

Sağ üst köşedeki puan tablosu, kaç sorunun tamamlandığını ve toplam doğru ve yanlış cevap sayısını göstermektedir. Var olan grafikler gülen çocuk, oynayan çocuk, sağlıklı meyve ve sebzeler, bot ve binalardır.

“Toplam Pratik Problemleri” sayısı 5 ve100 arasında, “Zamana Karşı” süresi ise yarım ve 10 dakika arasında ayarlanabilir. “Yüksek Puanlar” “Yüksek Puanları Sil” düğmesi “ON” haline getirilip, uygulama tekrardan başlatılarak aktif hale getirilebilir. Yine öğretmenlerden ve ebeveynlerden aldığımız yorumlara dayanarak, bu ayarlar uygulamanın dışında, iPhone ve iPod Touch’ın “Ayarlar” seçeneği altında yer almaktadır.

Çeviriler için Ozan Karacagil'e teşekkür ederiz!

Show full descriptionLess description

Kids Math Fun~Fourth Grade /Tu Screenshots

User reviews of Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/

No reviews

Complete Your Review

0

Tag: Kids  Math  Fun~Fourth  Grade  /Turkish/  Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/ download, Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/ free download, Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/ 4.5 download, Kids Math Fun~Fourth Grade /Turkish/ 4.5 free download

Use Wish List to get notified when your favorite apps update and have a lower price.